Събития

Наградени читатели от регионалните библиотеки

08.01.2016
Регионалните библиотеки в страната излъчиха своите читатели на годината за
Националната кампания "Читател на годината 2015". По азбучен ред те са:

 

       1.  Благоевград РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА „ДИМИТЪР ТАЛЕВ” – Христина Танева

 

       2.   Бургас РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА „ПЕЙО КРАЧОЛОВ ЯВОРОВ”- Люба Шекерова

 

       3.  Варна РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА „ПЕНЧО СЛАВЕЙКОВ”-Марина Стоилова

 

       4. Велико Търново РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА”П.Р.СЛАВЕЙКОВ”- Мариела    Ганева

 

       5.  Видин РЕГИОНАЛНА  БИБЛИОТЕКА “МИХАЛАКИ ГЕОРГИЕВ” –Миглена Николова

 

       6.  Враца РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА “ХРИСТО БОТЕВ”

 

       7. Габрово РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА “АПРИЛОВ – ПАЛАУЗОВ” – Севда Йонкова       

 

       8. Добрич  РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА “ДОРА ГАБЕ” – Галин Иванов Иванов

 

       9. Кюстендил РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА”ЕМАНУИЛ ПОПДИМИТРОВ” – Катя Кашукеева

 

      10. Кърджали  РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА „Н. Й. ВАПЦАРОВ” – Димитър Савов

 

      11. Ловеч РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА „ ПРОФ. БЕНЬО ЦОНЕВ”-

 

      12. Монтана РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА „ГЕО МИЛЕВ”- Радка Върбанова Костадинова

 

13. Пазарджик РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА „НИКОЛА ФУРНАДЖИЕВ” – Даримир Стоянов Генев

 

14. Перник РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА”СВЕТОСЛАВ МИНКОВ” –

 

15. Плевен РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА „ХРИСТО СМИРНЕНСКИ” – Владислава Царева

 

16. Пловдив РЕГИОНАЛНА НАРОДНА БИБЛИОТЕКА „ИВАН ВАЗОВ” – Станислава Георгиева

 

17. Разград РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА „ПРОФ. БОЯН ПЕНЕВ” – Живка Николова

 

18. Русе РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА „ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ” –Зорница Сидова

 

19. Силистра – РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА „ПАРТЕНИЙ ПАВЛОВИЧ” – Наталия Бабаяшева

 

20. Сливен РЕГОНАЛНА БИБЛИОТЕКА „САВА ДОБРОПЛОДНИ” – Грета Даринова Петкова

 

21. Смолян  РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА „НИКОЛАЙ ВРАНЧЕВ” –Десислава Христова

 

22. София - Столична библиотека – Стефан Мавров

 

23. Стара Загора РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА „ЗАХАРИЙ КНЯЖЕСКИ” – Нестор Димитров Несторов

 

24. Търговище РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА „ПЕТЪР СТЪПОВ” – Мариела Мариянова Петкова

 

25. Хасково РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА „ХРИСТО СМИРНЕНСКИ”-Лина Райкова

 

      26. Шумен РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА „СТИЛИЯН ЧИЛИНГИРОВ” – Дамян Райчев Кичуков

 

27. Ямбол РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА „Г.С.РАКОВСКИ” – Даниела Петрова Димитрова

 

«
Всички