Изложби

Изложба с детски рисунки "Танцът на цветята"

06.07.2021
Изложба с детски рисунки

Празник за сетивата е новооткритата изложба "Танцът на цветята" в галерия "София" на Столична библиотека. Изложбата е с творби на деца от цяла България, включили се в националния конкурс за детски рисунки, организиран от образователен център "Зита", и може да бъде разгледана до 11 юли 2021 г. На откриването бяха обявени и отличените участници:

НАГРАДЕНИ В ПЪРВА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА 7-10 год.
Първа награда: Ширин Ферхат Ахмед- 8 г., гр. Кърджали
Втора награда: Дария Димитрова Даракчиева - 8 г., гр. Любимец
Трета награда: Мария Илиянова Атанасова- 7 г., гр. Любимец

НАГРАДЕНИ ВЪВ ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА 11-14 год.
Първа награда: Десислава Красимирова Иванова- 11 г., гр. Каварна
Втора награда: Дамян Венциславов Василев- 11 г., гр. Плевен
Трета награда: Елена Георгиева Габровска- 11 г., гр. Свищов

НАГРАДЕНИ В ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА 15-18 год.
Първа награда: Мария Пенкова Пенкова- 15 г., гр. Ловеч
Втора награда: Ивайло Рачев Иванов- 16 г., гр. Ловеч
Трета награда: Татяна Георгиева Маврова- 18 г., гр. Пловдив

НАГРАДА ЗА ЦЯЛОСТНО ПРЕДСТАВЯНЕ:
Първа награда: Камелия Данаилова Николова- 17г., гр. Ловеч
Втора награда: Рая Станиславова Янакиева- 12г., гр. Варна
Трета награда: Йоанна Димитрова Даракчиева- 10г., гр. Любимец

НАГРАДА ЗА ОРИГИНАЛНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ТЕМАТА:
Първа награда: Косара Ангелова Ямболиева- 17г., гр. София
Втора награда: Ваяна Деянова Никифорова- 13г., гр. Русе
Трета награда: Йоан Валдес Колев- 8 г., гр. София

СПЕЦИАЛНА НАГРАДА НА ЖУРИТО:
1.     Йована Нанкова- 13г., гр.Севлиево
2.     Христиана Бранимирова Крачунова- 13г., гр. Плевен
3.     Чидем Шенол Бекир- 8г., гр. Кърджали
4.     Виктор Христов Насков- 7г., гр. Дулово
5.     Светослава Стефанова- 11 г., гр. София
6.     Ани Иванова- 8 г., гр. Севлиево
7.     Виктория Драшкова- 9 г., гр. Севлиево
8.     Йоан Пламенов Христов- 11 г., гр. Плевен
9.     Ана Костадинова Карастоянова- 12г., гр. Сандански
10.   Берин Сабри Хюсеин- 7г., гр. Кърджали
11.   Рая Михайлова Михайлова- 8г., гр. София
12.   Теодор Алексиев- 8г., гр. София

НАГРАДА ЗА НАЙ-МЛАД УЧАСТНИК:
1.     Матеа Братоева- 4г., гр. Севлиево
2.     Виктор Йовчев- 5 г., гр. Севлиево
3.     Далия Цонева- 5 г., гр. Севлиево
4.     Радослава Теодорова Георгиева- 5г., с. Коларово

  

«
Всички